Lind Electronics DE1950-4448 Auto Adapter
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
  • Get your gadgets fully charged while traveling
  • 5 A helps your device charge quickly
  • Notebook device supported for your convenience and better usability
  • Auto Adapter with 12 V DC input voltage for optimal performance with maximum usability
  • Delivers constant 19.5 V DC for smooth functioning & charging of the device